xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:

Sebastiana Vettela vítali doma tisíce fanúšikov
HEPPENHEIM 22. októbra (WEBNOVINY) - Čerstvo už dvojnásobného svetového šampióna v pretekoch motoristickej formuly 1, Nemca Sebastiana Vettela, vítalo v sobotu v jeho rodnom Heppenheime 30 000 ľudí. Fanúšikovia sa začali schádzať už od skorého rána, aby videli naživo svojho slávneho rodáka. "Cestujem ...  >> celý èlánok
Vettelov Red Bull získal titul aj v pohári konštruktérov
JEONGJAM 16. októbra (WEBNOVINY) - Nemec Sebastian Vettel z tímu Red Bull sa stal víťazom nedeľňajšej VC Kórejskej republiky v seriáli majstrovstiev sveta monopostov formula 1. Úspešný obhajca ...  >> celý èlánok

Hamilton sa stal víťazom kvalifikácie na VC Kór. republiky
JEONGAM 15. októbra (WEBNOVINY) - Víťazom sobotňajšej kvalifikácie na Veľkú cenu Kórejskej republiky formuly 1 sa stal Brit Lewis Hamilton. Jazdec tímu McLaren zdolal o 222 tisícin sekundy staronového ...  >> celý èlánok

Sebastian Vettel obhájil titul majstra v F1
SUZUKA 9. októbra (WEBNOVINY) - Nemec Sebastian Vettel z tímu Red Bull obhájil titul majstra sveta vo formule 1. Na Veľkej cene Japonska na okruhu v Suzuke skončil 24-ročný rodák z Heppenheimu na ...  >> celý èlánok

Schumacher je šťastný, že bol chvíľu v Japonsku prvý
SUZUKA 9. októbra (WEBNOVINY) - Nemecký pilot formuly 1 Michael Schumacher bol po nedeľňajšej Veľkej cene Japonska veľmi šťastný, že mohol byť prvýkrát po svojom návrate na čele štartového roštu. ...  >> celý èlánok

Vettel víťazom kvalifikácie na VC Japonska
SUZUKA 8. októbra (WEBNOVINY) - Víťazom sobotňajšej kvalifikácie na Veľkú cenu Japonska formuly 1 sa stal Nemec Sebastian Vettel. Obhajca titulu majstra sveta zajazdil na okruhu v Suzuke čas 1:30,466 ...  >> celý èlánok

Sebastian Vettel na prvom tréningu v Japonsku havaroval
SUZUKA 7. októbra (WEBNOVINY) - Brit Jenson Button s monopostom McLaren bol najrýchlejší v piatkovom úvodnom tréningu pred Veľkou cenou Japonska formuly 1. Na okruhu v Suzuke skončil v predpoludňajšom ...  >> celý èlánok