Štvrtok, Meniny má Edmund, zajtra Bibiána
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
HUDBA - Kluby a párty
RODINA A DETI - Show a exhibície

Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení! 

  18.03.2011 Coctail bar Luna – Nitra
  19.03.2011 Club One – Hlohovec
  25.03.2011    Riva disco club- Toplčany
  01.04.2011    Čierny Orol – Prešov
  08.04.2011    Disco Orion – Michalovce
  15.04.2011    Disco club - Žilina
 23.04.2011 Dico Jantar – Prievidza
 30.04.2011 Karacas bar- Ružomberok
 14.05.2011 Europa club - Giraltovce 
                    Club 89 - Levice
       
Schweppes kokteily, skvelá hudba a ešte lepšia zábava.
Originálna UV & FIRE SHOW, toto všetko a ešte viac zažijete vo svojom obľúbenom klube na SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011.

Agentúra Black Eye Company v spolupráci s Pepsi Cola Slovensko Vás pozývajú na sériu nezabudnuteľných party v najlepších kluboch po celom Slovensku pod názvom SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011.

O nezabudnuteľnú atmosféru sa postarajú sexi hostesky,  barmani a jedinečné UV farby a UV dekorácie, ktoré rozžiaria nie len celý klub ale aj Vás. Pre návštevníkov je pripravený bohatý sprievodný program – freestylová barmanská  UV & FIRE SHOW, tanečnás show skupiny BREAKFANS, sexy bodypaiting hostes a GOGO tanečnice ale predovšetkým skvelé súťaže o atraktívne ceny.

Zažite tanečnú párty, na ktorú sa nezabúda! Zažite SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011!

BLACK EYE company |  +421 905 657 010 | email: info@blackeye.sk |www.blackeye.sk

Sweppes sa stal roku 1783 prvým sýteným nealkoholickým nápojom na svete.

Názov Schweppes vychádza z typického „SCHHH“, ktoré zaznie, keď otvoríte fľašu. Žltá farba má evokovať sviežosť a bublinky unikajúce z fľaše.

Na Schweppes produktoch spotrebitelia najviac oceňujú jedinečné chuťové vlastnosti (čistá, perlivá, krehká a nie príliš sladká chuť), vďaka ktorým sa Schweppes odlišuje od ostatných sýtených nápojov. Nápoj je lahodný a osviežujúci, šum jemných bubliniek Vás upokojuje a užívate si úžasný pôžitok z osvieženia, ktoré Vám Schweppes prináša.


Značka je zaujímavá a odlišná, v čom spočíva jej sila. Udržiavanie a zveľaďovanie tejto jedinečnosti speje k sebadôvere. Sebadôvera nie je arogancia. Rešpekt si môžete iba získať, nemôžete si ho vyžiadať.
Jedinečné vlastnosti Schweppes produktov priťahujú spotrebiteľov a poskytujú im pôžitok z dospelosti a pocit slobody, ktorý prináša.

Love the experience of Schweppes.

Viac info: http://www.schweppeseuro.com/sk-sk
Zastúpenie: PEPSICO www.pepsi.sk
You tube link: http://www.youtube.com/user/SCHWEPPESTOUR                                                         

 Módna značka STORM LONDON sa preslávila originálnymi hodinkami, šperkami a doplnkami, každá jej rada je uikátna a výnimočná. Osobité kolekcie od STORM LONDON sa neustále rozvíjajú, zdokonaľujú a sú navrhované vždy tak, aby splnili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov a podčiarkli tak ich vlastnú individualitu. Či už je Váš štýl jemný a decentný alebo drsný a nekonvenčný, hodinky STORM si Vás okamžite získajú.
Každý dizajn je registrovaný a chránený priemyslovým vzorom. Len pravé výrobky STORM LONDON majú potom ochrannú známku zaručujúcu originalitu ich pôvodu. Ľudia, ktorý nosia značku STORM sa vyznajú v móde, sú sebavedomý a osobitý.

STORM je britská značka, ktorá vznikla v roku 1992 v Londýne. Jej tvorcovia prišli už od začiatku s víziou nekonvenčného prístupu k dizajnu hodiniek i k ostatným doplnkom.  Na Slovenský trh prišla značka STORM LONDON v roku 1995 a do dnešného dňa sa otvorili tri exkluzívne značkové predajne, dve v  Bratislave a jedna v Trenčíne. Predníctvom viac ako 30 predajcov sú však výrobky tejto značky dostupné záujemcom už na celom Slovensku.

STORM – Nápad, Invencia, Presnosť, Budúcnosť.  To je všetko čo potrebujete vedieť o jednej z najprogresívnejších britských značiek, ktorá svojimi hodinkami, šperkami a doplnkami navždy zmenila tvár londýnskej scény.
Identita jedinečnej značky STORM sa vyznačuje tromi základnými aspektami a to – ojedinelým dizajnom, vysokou kvalitou a v neposlednom rade je dôležitý image tejto britskej značky. Hodinky STORM sú skôr umelecké dielo, než len merač času a ich dizajn často priznáva až architektonickú kvalitu.
STORM neprestáva neprestáva byť priekupníkom v razení za individuálny štýl jedinca a preto je po celom svete vo svojom segmente niele neobyčajnou značkou, ale aj ikonou štýlu a osobitosti. Značku STORM nosia po celom svete a taktiež aj iu nás známe osobnosti ako Kylie Minogue, Justin Timberlake, Tom Jones, Coolio, Robbie Williams, Britney Spears, Michael Johnson, ale aj Zuzana Smatanová, Laci Strike a Erika Barkolová.
Charakteristický je pre nich znak, ktorý kladie dôraz na farbu, štruktúru a tvar. Vzdorujú konvenciám a vyznačujú sa mimoriadne ojedinelým štýlom. Hodinky STORM sú vyvíjané malým tímom vlastných návrharov a ich dizajn je jednoduchý, elegantný a napriek tomu provokujúci.
Najpoužívanejším materiálom využívaným pri väčšine modelov je ušľachtilá oceľ, čím sa výrobky značky STORM stávajú vhodné aj pre ľudí s alergiou na nikel. Netradičné riešenia a materiály, laserové ciferníky, dvojitý čas, vypuklé a tvrdené sklá, všetky tieto detaily podporujú individualitu a osobnú charizmu moderných ľudí s aktívnym životom

Info: www.stormwatches.sk
Facebook: www.facebook.com/STORMLONDONSLOVAKIA  KRONOS SLOVAKIA, s.r.o.
  Bellova 33
  831 03 Bratislava

Zastúpenie


MUSTANG GmbH je prvou spoločnosťou, ktorá začala pred 78 rokmi produkovať džínsy mimo USA. V roku 1932 začala rodina Hermannových vyrábať džínsy v nemeckom mestu Künzelsau, v malej odevnej továrni pomenovanej po rodine - teda v odevnej továrni „Hermann“.
Z malej firmy a obchodu, ktorý táto rodina otvorila sa postupom času stal jeden z vedúcich džínsových „brandov“ v Europe, a i dnes je značka MUSTANG Jeans vnímaná ako jeden z  najvýznamnejších denim producentov predávajúcich svoj tovar doslova po celom svete.                                   
V súčasnosti sa MUSTANG Jeans okrem tradičnej výroby džínsov a zodpovedajúceho vrchného ošatenia (tričká, košele, bundy, pleteniny) – všetko samozrejme v líniách MEN & WOMEN – zameriava taktiež na  licenčnú výrobu hodinek, koženého tovaru ako sú opasky, bundy, topánky.

Všetky kolekcie MUSTANG sa rýchlo  prispôsobujú zmenám v módnom svete, kreatívna neposednosť značku neustále posúva dopredu.

MUSTANG spája nové trendy, tradíciu a kvalitu
za primeranú cenu.
Kolekcie MUSTANG sú určené pre dynamických ľudí všetkých vekových kategórií, ktorí sa obliekajú štýlovo, nenútene a zároveň tradične  pričom sa chcú  baviť za každých okolností.

Info: www.mustang-jeans.com,
          www.mustang-jeans.sk

Facebook  www.facebook.com/mustangslovakia
Zastúpenie: KILEPA s.r.o.,
                  Veterná 25-27
                  917 01 Trnava

e-mail: otto@mustang.sk, mobil 0903 707 888                               

Spoločnosť LG je silnou kórejskou spoločnosťou, ktorá sa svojou viac než 50-ročnou tradíciou patrí medzi svetových lídrov a technologických inovátorov v spotrebnej elektronike, domácich spotrebičoch a mobilných komunikaciách.

Víziou spoločnosti LG je dodávať najlepšie inovatívne digitálne výrobky a zaručiť spokojnosť zákazníkov. Spoločnosť LG Electronics sa snaží splniť svoju víziu 21. storočia a stať sa skutočným globálnym lídrom v oblasti digitálnych technológií, ktorý poteší svojich zákazníkov na celom svete inovatívnymi digitálnymi výrobkami a službami.
Spoločnosť LG Electronics si vypracovala novú strednodobú a dlhodobú víziu, ktorej cieľom je získať pozíciu jednej z troch najlepších firiem pôsobiacich v oblasti elektroniky, informačných technológií a telekomunikácií.
                               
V dôsledku toho podporujeme filozofiu „skvelá spoločnosť, skvelí ľudia', podľa ktorej iba skvelí ľudia môžu vytvoriť skvelú spoločnosť, a pokračujeme v rozvíjaní dvoch rastových stratégií - „rýchla inovácia” a „rýchly rast”. 
Zároveň sa snažíme zabezpečiť tri kľúčové schopnosti: vedúce postavenie v oblasti výrobkov, vedúce postavenie na trhu a vedenie zamerané na ľudí.
Skupina LG kladie dôraz nielen na použitie najnovších technológií, ale aj na vzhľad výrobkov. O tom svedčí celý rad ocenení. V roku 2010 získala spoločnosť LG ocenenia asociácie EISA za Najlepší produkt v pomere cena / výkon, za Najlepší európsky kompaktný systém domáceho kina a za Európsky ekologický mobilný telefón roka.
Prídte si pozrieť nové modely LG P500 Optimus One a LG P350 Optimus Me, ktoré sa práve dostávajú do predaja.

Info : www.lge.sk: Business centrum Europeum
                  Suché Mýto 1
                  811 03 Bratislava

Zastúpenie

Spoločnosť ClubWare, s.r.o. sa venuje dovozu a distribúcii tovarov od svetových výrobcov exkluzívnych a extravagantných tovarov. Hlavnými výrobcami, ktorých zastupuje sú
Pleaser USA – najväčší svetový výrobca sexi a alternetívnej obuvi,
Leg Avenue – najväčší svetoví výrobca sexi oblečenia, spodného prádla, kostýmov, klubového oblečenia a pod.,
StarGazer – dekoratívna kozmetika plná úžasných farieb, umelé riasy, štetce, ...
Colour VUE – najširišia ponuka farebných kontaktných šošoviek

Katalóg a veľkoobchod na www.clubware.sk, informácie na info@clubware.sk.

Všetko čo potrebujete na skvelú a hlavne štýlovú párty nájdete na ClubWare. Sexi kostými, tématické oblečenie a skvelá vizáž, to je úspech, ktorý dosiahnete s doplnkami od ClubWare.

 
Info :   www.clubware.sk
Facebook:  www.facebook.com/ClubWare: ClubWare, s.r.o.
  Cintorínska 13, 3.poschodie
  949 01 Nitra
     
  FAX : 037 642 16; mobilný kontakt: 0948252

Zastúpenie

14.3.2011
Pošli túto stránku kamarátovi e-mailom! Google Pošli na vybrali.sme.sk Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites FacebookRuský cirkus na ľade v 5 slovenských mestách
Poďte zažiť niečo nové, niečo čo ste doteraz ešte nevideli. Práve na Slovensku odštartuje európske turné 2019/2020 Ruský cirkus na ľade so svojou novou šou TRIUMF. Ide o neobyčajne dynamické, žiarivé ...  >> celý èlánok

Tréningy výpravnej ľadovej šou Angry Birds sa presúvajú na väčší zimný štadión!
Tvorcovia výpravnej ľadovej šou Angry Birds on Ice vymýšľajú stale nové vychytávky! V šou, akú sme ešte na Slovensku nevideli, budú účinkovať herci a korčuliari v kostýmoch ...  >> celý èlánok

JEVGENIJ PLJUŠČENKO - NARODENINOVÉ TURNÉ 1982-2017
PÁN ĽADU 2o17   19.11. BRATISLAVA 21.11. PRIEVIDZA – po prvýkrát 22.11. BREZNO – po prvýkrát 23.11. POPRAD – po prvýkrát 24.11. B.BYSTRICA – po prvýkrát 25.11. ...  >> celý èlánok

VIANOCE s Miroslavom DONUTILOM & Exkluzívny hosť.
  Miroslav Donutil... Treba viac slov? Veď, kto by tohto vynikajúceho herca a skvelého rozprávača nepoznal? Obľúbený český herec sa predstaví vo svojom programe vo Vianočnom čase a svojimi príhodami ...  >> celý èlánok

Michael Winslow známy z Policajnej Akadémie čoskoro OZVUČÍ Bratislavu!
Americký herec a komik Michael Winslow, legendárny seržant Larvelle „Motor Mouth“ Jones z populárnej série filmov Policajná Akadémia, zavíta 10. novembra so svojou šou po prvýkrát ...  >> celý èlánok

Pán Ľadu Jevgenij Pljuščenko 2016
1.december 2016 KOŠICE – STEEL ARÉNA 2.december DOXXBET ARÉNA ŽILINA 3.december 2016 ZVOLEN – ZIMNÝ ŠTADIÓN Agentúra 212 priviezla v rokoch v rokoch 2008, 2010 a 2012 ako prvá na Slovensko ...  >> celý èlánok

RUSKÍ KOZÁCI - VEĽKÝ KOZÁCKY BALET
RUSKÍ KOZÁCI - VEĽKÝ KOZÁCKY BALETŠTÁTNY TANEČNÝ A SPEVÁCKY SÚBOR RUSKEJ FEDERÁCIE 8 december 2011 o 19:00, Nitra, Mestská športová hala Klokočina 9 december 2011 o 19:00, Bratislava, Hant aréna 10 december 2011 o 19:00, Trenčín, Mestská športová hala Trenčín ...  >> celý èlánok

Chippendales opäť prichádzajú na Slovensko.
Už 30 rokov dobýjajú ženské srdcia po celom svete. A to nielen svojimi vypracovanými postavami, ale aj šarmom, tancom či spevom na pódiu počas svojej  show Chippendales – The most wanted tour 2011. 5.októbra  zažije bratislavský Istropolis  ...  >> celý èlánok

ELECTRIFY YOUR MIND_DEPECHE MODE special remixes 2 81-11 promo party
Po dlhšej dobe uvádzame Depeche Mode party. Dôvodom je nový remixový album REMIXES 2 81-11 na ktorom nájdete remixy od Digitalism, UNKLE, M83, Röyksopp, ale aj od bývalých členov, Alana Wildera a Vince Clarka. Diablo & Krto + guest Richard Riegel aka DJ Liquid  ...  >> celý èlánok

SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení  >> celý èlánok

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články