Piatok, Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
HUDBA - Kluby a párty
RODINA A DETI - Show a exhibície

Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení! 

  18.03.2011 Coctail bar Luna – Nitra
  19.03.2011 Club One – Hlohovec
  25.03.2011    Riva disco club- Toplčany
  01.04.2011    Čierny Orol – Prešov
  08.04.2011    Disco Orion – Michalovce
  15.04.2011    Disco club - Žilina
 23.04.2011 Dico Jantar – Prievidza
 30.04.2011 Karacas bar- Ružomberok
 14.05.2011 Europa club - Giraltovce 
                    Club 89 - Levice
       
Schweppes kokteily, skvelá hudba a ešte lepšia zábava.
Originálna UV & FIRE SHOW, toto všetko a ešte viac zažijete vo svojom obľúbenom klube na SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011.

Agentúra Black Eye Company v spolupráci s Pepsi Cola Slovensko Vás pozývajú na sériu nezabudnuteľných party v najlepších kluboch po celom Slovensku pod názvom SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011.

O nezabudnuteľnú atmosféru sa postarajú sexi hostesky,  barmani a jedinečné UV farby a UV dekorácie, ktoré rozžiaria nie len celý klub ale aj Vás. Pre návštevníkov je pripravený bohatý sprievodný program – freestylová barmanská  UV & FIRE SHOW, tanečnás show skupiny BREAKFANS, sexy bodypaiting hostes a GOGO tanečnice ale predovšetkým skvelé súťaže o atraktívne ceny.

Zažite tanečnú párty, na ktorú sa nezabúda! Zažite SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011!

BLACK EYE company |  +421 905 657 010 | email: info@blackeye.sk |www.blackeye.sk

Sweppes sa stal roku 1783 prvým sýteným nealkoholickým nápojom na svete.

Názov Schweppes vychádza z typického „SCHHH“, ktoré zaznie, keď otvoríte fľašu. Žltá farba má evokovať sviežosť a bublinky unikajúce z fľaše.

Na Schweppes produktoch spotrebitelia najviac oceňujú jedinečné chuťové vlastnosti (čistá, perlivá, krehká a nie príliš sladká chuť), vďaka ktorým sa Schweppes odlišuje od ostatných sýtených nápojov. Nápoj je lahodný a osviežujúci, šum jemných bubliniek Vás upokojuje a užívate si úžasný pôžitok z osvieženia, ktoré Vám Schweppes prináša.


Značka je zaujímavá a odlišná, v čom spočíva jej sila. Udržiavanie a zveľaďovanie tejto jedinečnosti speje k sebadôvere. Sebadôvera nie je arogancia. Rešpekt si môžete iba získať, nemôžete si ho vyžiadať.
Jedinečné vlastnosti Schweppes produktov priťahujú spotrebiteľov a poskytujú im pôžitok z dospelosti a pocit slobody, ktorý prináša.

Love the experience of Schweppes.

Viac info: http://www.schweppeseuro.com/sk-sk
Zastúpenie: PEPSICO www.pepsi.sk
You tube link: http://www.youtube.com/user/SCHWEPPESTOUR                                                         

 Módna značka STORM LONDON sa preslávila originálnymi hodinkami, šperkami a doplnkami, každá jej rada je uikátna a výnimočná. Osobité kolekcie od STORM LONDON sa neustále rozvíjajú, zdokonaľujú a sú navrhované vždy tak, aby splnili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov a podčiarkli tak ich vlastnú individualitu. Či už je Váš štýl jemný a decentný alebo drsný a nekonvenčný, hodinky STORM si Vás okamžite získajú.
Každý dizajn je registrovaný a chránený priemyslovým vzorom. Len pravé výrobky STORM LONDON majú potom ochrannú známku zaručujúcu originalitu ich pôvodu. Ľudia, ktorý nosia značku STORM sa vyznajú v móde, sú sebavedomý a osobitý.

STORM je britská značka, ktorá vznikla v roku 1992 v Londýne. Jej tvorcovia prišli už od začiatku s víziou nekonvenčného prístupu k dizajnu hodiniek i k ostatným doplnkom.  Na Slovenský trh prišla značka STORM LONDON v roku 1995 a do dnešného dňa sa otvorili tri exkluzívne značkové predajne, dve v  Bratislave a jedna v Trenčíne. Predníctvom viac ako 30 predajcov sú však výrobky tejto značky dostupné záujemcom už na celom Slovensku.

STORM – Nápad, Invencia, Presnosť, Budúcnosť.  To je všetko čo potrebujete vedieť o jednej z najprogresívnejších britských značiek, ktorá svojimi hodinkami, šperkami a doplnkami navždy zmenila tvár londýnskej scény.
Identita jedinečnej značky STORM sa vyznačuje tromi základnými aspektami a to – ojedinelým dizajnom, vysokou kvalitou a v neposlednom rade je dôležitý image tejto britskej značky. Hodinky STORM sú skôr umelecké dielo, než len merač času a ich dizajn často priznáva až architektonickú kvalitu.
STORM neprestáva neprestáva byť priekupníkom v razení za individuálny štýl jedinca a preto je po celom svete vo svojom segmente niele neobyčajnou značkou, ale aj ikonou štýlu a osobitosti. Značku STORM nosia po celom svete a taktiež aj iu nás známe osobnosti ako Kylie Minogue, Justin Timberlake, Tom Jones, Coolio, Robbie Williams, Britney Spears, Michael Johnson, ale aj Zuzana Smatanová, Laci Strike a Erika Barkolová.
Charakteristický je pre nich znak, ktorý kladie dôraz na farbu, štruktúru a tvar. Vzdorujú konvenciám a vyznačujú sa mimoriadne ojedinelým štýlom. Hodinky STORM sú vyvíjané malým tímom vlastných návrharov a ich dizajn je jednoduchý, elegantný a napriek tomu provokujúci.
Najpoužívanejším materiálom využívaným pri väčšine modelov je ušľachtilá oceľ, čím sa výrobky značky STORM stávajú vhodné aj pre ľudí s alergiou na nikel. Netradičné riešenia a materiály, laserové ciferníky, dvojitý čas, vypuklé a tvrdené sklá, všetky tieto detaily podporujú individualitu a osobnú charizmu moderných ľudí s aktívnym životom

Info: www.stormwatches.sk
Facebook: www.facebook.com/STORMLONDONSLOVAKIA  KRONOS SLOVAKIA, s.r.o.
  Bellova 33
  831 03 Bratislava

Zastúpenie


MUSTANG GmbH je prvou spoločnosťou, ktorá začala pred 78 rokmi produkovať džínsy mimo USA. V roku 1932 začala rodina Hermannových vyrábať džínsy v nemeckom mestu Künzelsau, v malej odevnej továrni pomenovanej po rodine - teda v odevnej továrni „Hermann“.
Z malej firmy a obchodu, ktorý táto rodina otvorila sa postupom času stal jeden z vedúcich džínsových „brandov“ v Europe, a i dnes je značka MUSTANG Jeans vnímaná ako jeden z  najvýznamnejších denim producentov predávajúcich svoj tovar doslova po celom svete.                                   
V súčasnosti sa MUSTANG Jeans okrem tradičnej výroby džínsov a zodpovedajúceho vrchného ošatenia (tričká, košele, bundy, pleteniny) – všetko samozrejme v líniách MEN & WOMEN – zameriava taktiež na  licenčnú výrobu hodinek, koženého tovaru ako sú opasky, bundy, topánky.

Všetky kolekcie MUSTANG sa rýchlo  prispôsobujú zmenám v módnom svete, kreatívna neposednosť značku neustále posúva dopredu.

MUSTANG spája nové trendy, tradíciu a kvalitu
za primeranú cenu.
Kolekcie MUSTANG sú určené pre dynamických ľudí všetkých vekových kategórií, ktorí sa obliekajú štýlovo, nenútene a zároveň tradične  pričom sa chcú  baviť za každých okolností.

Info: www.mustang-jeans.com,
          www.mustang-jeans.sk

Facebook  www.facebook.com/mustangslovakia
Zastúpenie: KILEPA s.r.o.,
                  Veterná 25-27
                  917 01 Trnava

e-mail: otto@mustang.sk, mobil 0903 707 888                               

Spoločnosť LG je silnou kórejskou spoločnosťou, ktorá sa svojou viac než 50-ročnou tradíciou patrí medzi svetových lídrov a technologických inovátorov v spotrebnej elektronike, domácich spotrebičoch a mobilných komunikaciách.

Víziou spoločnosti LG je dodávať najlepšie inovatívne digitálne výrobky a zaručiť spokojnosť zákazníkov. Spoločnosť LG Electronics sa snaží splniť svoju víziu 21. storočia a stať sa skutočným globálnym lídrom v oblasti digitálnych technológií, ktorý poteší svojich zákazníkov na celom svete inovatívnymi digitálnymi výrobkami a službami.
Spoločnosť LG Electronics si vypracovala novú strednodobú a dlhodobú víziu, ktorej cieľom je získať pozíciu jednej z troch najlepších firiem pôsobiacich v oblasti elektroniky, informačných technológií a telekomunikácií.
                               
V dôsledku toho podporujeme filozofiu „skvelá spoločnosť, skvelí ľudia', podľa ktorej iba skvelí ľudia môžu vytvoriť skvelú spoločnosť, a pokračujeme v rozvíjaní dvoch rastových stratégií - „rýchla inovácia” a „rýchly rast”. 
Zároveň sa snažíme zabezpečiť tri kľúčové schopnosti: vedúce postavenie v oblasti výrobkov, vedúce postavenie na trhu a vedenie zamerané na ľudí.
Skupina LG kladie dôraz nielen na použitie najnovších technológií, ale aj na vzhľad výrobkov. O tom svedčí celý rad ocenení. V roku 2010 získala spoločnosť LG ocenenia asociácie EISA za Najlepší produkt v pomere cena / výkon, za Najlepší európsky kompaktný systém domáceho kina a za Európsky ekologický mobilný telefón roka.
Prídte si pozrieť nové modely LG P500 Optimus One a LG P350 Optimus Me, ktoré sa práve dostávajú do predaja.

Info : www.lge.sk: Business centrum Europeum
                  Suché Mýto 1
                  811 03 Bratislava

Zastúpenie

Spoločnosť ClubWare, s.r.o. sa venuje dovozu a distribúcii tovarov od svetových výrobcov exkluzívnych a extravagantných tovarov. Hlavnými výrobcami, ktorých zastupuje sú
Pleaser USA – najväčší svetový výrobca sexi a alternetívnej obuvi,
Leg Avenue – najväčší svetoví výrobca sexi oblečenia, spodného prádla, kostýmov, klubového oblečenia a pod.,
StarGazer – dekoratívna kozmetika plná úžasných farieb, umelé riasy, štetce, ...
Colour VUE – najširišia ponuka farebných kontaktných šošoviek

Katalóg a veľkoobchod na www.clubware.sk, informácie na info@clubware.sk.

Všetko čo potrebujete na skvelú a hlavne štýlovú párty nájdete na ClubWare. Sexi kostými, tématické oblečenie a skvelá vizáž, to je úspech, ktorý dosiahnete s doplnkami od ClubWare.

 
Info :   www.clubware.sk
Facebook:  www.facebook.com/ClubWare: ClubWare, s.r.o.
  Cintorínska 13, 3.poschodie
  949 01 Nitra
     
  FAX : 037 642 16; mobilný kontakt: 0948252

Zastúpenie

14.3.2011
Pošli túto stránku kamarátovi e-mailom! Google Pošli na vybrali.sme.sk Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites FacebookTréningy výpravnej ľadovej šou Angry Birds sa presúvajú na väčší zimný štadión!
Tvorcovia výpravnej ľadovej šou Angry Birds on Ice vymýšľajú stale nové vychytávky! V šou, akú sme ešte na Slovensku nevideli, budú účinkovať herci a korčuliari v kostýmoch ...  >> celý èlánok

JEVGENIJ PLJUŠČENKO - NARODENINOVÉ TURNÉ 1982-2017
PÁN ĽADU 2o17   19.11. BRATISLAVA 21.11. PRIEVIDZA – po prvýkrát 22.11. BREZNO – po prvýkrát 23.11. POPRAD – po prvýkrát 24.11. B.BYSTRICA – po prvýkrát 25.11. ...  >> celý èlánok

VIANOCE s Miroslavom DONUTILOM & Exkluzívny hosť.
  Miroslav Donutil... Treba viac slov? Veď, kto by tohto vynikajúceho herca a skvelého rozprávača nepoznal? Obľúbený český herec sa predstaví vo svojom programe vo Vianočnom čase a svojimi príhodami ...  >> celý èlánok

Michael Winslow známy z Policajnej Akadémie čoskoro OZVUČÍ Bratislavu!
Americký herec a komik Michael Winslow, legendárny seržant Larvelle „Motor Mouth“ Jones z populárnej série filmov Policajná Akadémia, zavíta 10. novembra so svojou šou po prvýkrát ...  >> celý èlánok

Pán Ľadu Jevgenij Pljuščenko 2016
1.december 2016 KOŠICE – STEEL ARÉNA 2.december DOXXBET ARÉNA ŽILINA 3.december 2016 ZVOLEN – ZIMNÝ ŠTADIÓN Agentúra 212 priviezla v rokoch v rokoch 2008, 2010 a 2012 ako prvá na Slovensko ...  >> celý èlánok

RUSKÍ KOZÁCI - VEĽKÝ KOZÁCKY BALET
RUSKÍ KOZÁCI - VEĽKÝ KOZÁCKY BALETŠTÁTNY TANEČNÝ A SPEVÁCKY SÚBOR RUSKEJ FEDERÁCIE 8 december 2011 o 19:00, Nitra, Mestská športová hala Klokočina 9 december 2011 o 19:00, Bratislava, Hant aréna 10 december 2011 o 19:00, Trenčín, Mestská športová hala Trenčín ...  >> celý èlánok

Chippendales opäť prichádzajú na Slovensko.
Už 30 rokov dobýjajú ženské srdcia po celom svete. A to nielen svojimi vypracovanými postavami, ale aj šarmom, tancom či spevom na pódiu počas svojej  show Chippendales – The most wanted tour 2011. 5.októbra  zažije bratislavský Istropolis  ...  >> celý èlánok

ELECTRIFY YOUR MIND_DEPECHE MODE special remixes 2 81-11 promo party
Po dlhšej dobe uvádzame Depeche Mode party. Dôvodom je nový remixový album REMIXES 2 81-11 na ktorom nájdete remixy od Digitalism, UNKLE, M83, Röyksopp, ale aj od bývalých členov, Alana Wildera a Vince Clarka. Diablo & Krto + guest Richard Riegel aka DJ Liquid  ...  >> celý èlánok

SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení  >> celý èlánok

Rytmus v boji o Slávika so Cmorikom, Haberom i Žbirkom
BRATISLAVA 18. novembra (WEBNOVINY) - Speváčka Kristina a raper Rytmus sú po prvý raz v kariére nominovaní na ocenenie Slávik, ktoré je zrkadlom popularity slovenských interpretov. Kristina je nominovaná v kategórii speváčka, pričom jej súperkami a ďalšími nominovanými ...  >> celý èlánok

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články