Štvrtok, Meniny má Edmund, zajtra Bibiána
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Prebuď svoje zmysly na Five Sences Snipp Tour 2010!
Prebuď svoje zmysly na Five Sences Snipp Tour 2010!
HUDBA - Kluby a párty

Večer plný zábavy, hudby, jedinečných kokteilov a množstvo prekvapení čaká práve na Vás!Prémiová značka ovocných džúsov Snipp a agentúra Black Eye Company pre Vás pripravili sériu originálnych eventov, na ktorých budete môcť prebudiť všetky svoje zmysly.

V desiatich TOP kluboch po celom Slovensku Vás bude očakávať náš Five Sences Snipp tím, ktorý si pre Vás pripravil bohatý a pestrý program pre všetky zmysly. Váš zrak vyzve k pohľadu krásna hosteska s bodypaintingom „WATCH ME“, vyšportovanému hostesovi „TOUCH ME“ nebude žiadny dotyk cudzí. Ďalší hostes ponúkne hosťom drink „LISTEN TO ME“ a ak dostanete chuť na ovocie, nemusíte si ju nechať zájsť, keď stretnete hostesku „TASTE ME“. Nový parfém budú môcť záujemcovia ovoňať, keď prejdú okolo hostesky „SMELL ME“. Šiesty zmysel bude prezentovať Snipp barman, ktorý návštevníkom párty okrem 5 základných Snipp kokteilov ponúkne aj špeciálny penový drink SIXTH SENCE.

Pripravte sa na atraktívne hostesky a hostesov, sexy bodypainting a tanečné vystúpenie spojené s neopakovateľnou barmanskou freestyle show. Čaká Vás aj množstvo darčekov. Príďte sa presvedčiť, že najlepšiu zábavu nájdete iba na Five Sences Snipp Tour 2010!

Hodinky, šperky, okuliare, tašky, dáždniky a najnovšie aj parfumy. Toto všetko má spoločnú značku – STORM.

Londýnska módna značka STORM je známa svojimi osobitými, modernými hodinkami, šperkami a ďalšími štýlovými doplnkami. Každá rada STORMU je iná – a všetky sú unikátne, rovnako ako ľudia, ktorí STORM nosia. Či už je váš štýl dramaticky nekonvenčný alebo uhladene rafinovaný, hodinky, šperky a doplnky STORM vyzdvihnú vašu individualitu a osobnosť.

Kylie Minogue, Justin Timberlake, Tom Jones, Coolio, Robbie Williams, Britney Spears, Michael Johnson, ale aj Zuzana Smatanová, Laci Strike, Erika Barkolová všetkých spája imidž a kúzlo značky STORM. Pre rok 2010 sa stal tvárou značky STORM na Slovensku  spevák Róbert Opatovský.

Jedinečný príbeh značky STORM sa začal písať pred 20-timi rokmi v Londýne, kde sa majitelia rozhodli preraziť so svojou víziou nekonvenčného prístupu k dizajnu hodiniek. Rovnako nápadité a ojedinelé sú aj šperky a ostatné doplnky.
Na slovenskom trhu sa značka STORM objavila v roku 1995. Dnes sú otvorené 3 exkluzívne značkové predajne (dve v Bratislave a jedna v Trenčíne). Prostredníctvom viac ako 30 predajcov je značka  STORM dostupná po celej republike. Každý rok kúzlo značky očarí čoraz viac Slovákov.

STORM je vízia. STORM je futurizmus. STORM je budúcnosť, ktorá prišla už teraz.

STORM je značka, ktorá predstavuje výzvu pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o inovatívny dizajn.

STORM udáva tón, rúca hranice a mení pravidla.

STORM nikdy neprestáva hľadať nové podnety a nové výzvy dizajnu. Dizajnéri STORMU, zapálení, skúsení a nekonformní, sa inšpirujú svetom okolo seba a kombinujú netradičné materiály s precíznym spracovaním.

Hodinky STORM sú skôr umelecké dielo, než len merač času a ich dizajn často priznáva až architektonickú kvalitu. STORM neprestáva byť priekupníkom v razení za individuálny štýl jedinca – a preto je po celom svete vo svojom segmente nielen obyčajnou značkou, ale ikonou štýlu a osobitosti.

Osobité kolekcie od STORMU sa neustále rozširujú, rozvíjajú a zdokonaľujú – a sú navrhované vždy tak, aby splnili očakávania zákazníkov a podčiarkli ich vlastnú individualitu. Každý dizajn je náš vlastný, registrovaný a chránený priemyslovým vzorom. Len pravé výrobky STORM majú potom ochrannú známku zaručujúcu originalitu ich pôvodu.

Horúce novinky jesennej kolekcie:


Uvoľnite svoju energiu s BOSS IN MOTION WHITE EDITION

Nenechajte si ujsť BOSS in Motion White Edition – novú vôňu z kolekcie BOSS in Motion a prvú vôňu pre mužov inšpirovanú bezstarostnou náladou módnej kolekcie BOSS Orange. Príjemnú novú vôňu nabitú pozitívnou energiou, ktorá inšpiruje zmysly mužov, aby si načerpali energiu zvnútra, otvára osviežujúci červený pomaranč, ktorý sa hladko rozvíja do lahodne prenikavého aromatického srdca.

BOSS in Motion White Edition vás zachváti ostrou sviežosťou, svojráznou mužnosťou a energickosťou. Spája intenzívnu, bohatú zmes pižmových a drevitých tónov, ktoré dodávajú správny kontrast aj originalitu nato, aby pôsobila naozaj podmanivo.
BOSS in Motion White Edition otvára príval energie pre všetky zmysly: príjemne svieži akord s dominantnými tónmi červeného pomaranča. 

Flakón a balenie

Flakón vône nesie známky moderného okrúhleho dizajnu príznačného pre všetky flakóny kolekcie BOSS in Motion, tentokrát však v bielom prevedení, ktoré upozorňuje na sviežosť vône.

Reklamná kampaň

Kampaň odráža náladu bezstarostnosti, optimizmu a spontánnosti. Reklamný vizuál zobrazuje spevácku hviezdu Tysona Rittera na Miami a energiu zapadajúceho slnka v meste. Atmosféra odráža uvoľnenosť a slobodu, mesto zase žiarivosť prívalu emócií. 

BOSS Orange
Vôňa ako prejav bezstarostnej duše

BOSS predstavuje dámsku novinku BOSS Orange – očarujúcu vôňu inšpirovanú rozmanitosťou modernej ženskosti. Táto dynamická vôňa je dokonalou interpretáciou nadšenia a tvorivosti ženy BOSS Orange: slobodnej duše, ktorej charizmu definuje radostná spontánnosť. 

Nová tvár vône, herečka Sienna Miller, BOSS Orange hodnotí takto: „Táto vôňa je krásna – pižmová, hrejivá a sexy. Podľa mňa je priam návyková.”
Vôňu, ktorá stelesňuje nadšenie a výraznú osobnosť ženy BOSS Orange, otvárajú povzbudivé tóny sladkých jabĺk, ktoré prispievajú k lahodnému a delikátne ženskému prvému dojmu.  Jemné srdce pozostávajúce z tónov bielych kvetín a kvetov pomarančovníka do vône vnáša nádych bezstarostnosti a optimizmu. Základ charakterizuje santal, drevo olivovníka a krémová vanilka, ktorých spojenie navodzuje skutočnú hĺbku a dodáva vôni oduševnený rozmer.

Flakón a balenie

Príťažlivý dizajn flakónu BOSS Orange dômyselne spája kovové prvky s motívom oranžových kameňov, aby pôsobil výrazne a moderne, ale pritom vzbudzoval pocit jemnosti. Štruktúra siedmych kameňov čerpá inšpiráciu v siedmych čakrách ľudského tela a samotná vôňa slúži ako metafora energie, ktorá pomedzi čakry preteká.

Vonkajšie balenie imituje prvky bieleho koženého kresla, ktoré sa objavuje v TV spote so Siennou Miller. Pri otvorení balenia sa na vnútornej strane objaví označenie ručným štýlom písma: „We have devoted special care to creating this fragrance from BOSS Orange. Wear it with Passion.’’
( „Venovali sme špeciálnu pozornosť vytvoreniu vône BOSS Orange. Noste ju s nadšením.”)
Toto označenie je veselou pripomienkou žene, ktorá si vôňu BOSS Orange zvolí, nech sa vôňou nechá inšpirovať k tomu, aby žila svoj život vlastným originálnym spôsobom.  
 
Viac info: www.fann.sk

10.9.2010
Pošli túto stránku kamarátovi e-mailom! Google Pošli na vybrali.sme.sk Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites FacebookFESTIVAL EDMANIA 2017 SA NEZADRŽATEĽNE BLÍŽI: LÁKA NA BOHATÝ LINEUP
Trenčianske výstavisko EXPO CENTER bude v piatok 8 decembra hostiť tretie vydanieindoorového festivalu EDMANIA. Dva stages dvoma prúdmi tanečnej muziky, ktoré nenechajú nikoho chladným, sú zárukou toho ...  >> celý èlánok

Počas už známeho vinobrania v meste PEZINOK sa uskutoční tanečná párty veľkých rozmerov aká v tomto kraji ešte nebola.
Na jednom pódiu vystúpi v štýle house, tech-house, progressive-house viacero známych aj menej známych slovenských DJov, medzi ktorých patria: - Robert Burian- Bidlo a.k.a. Aqua- Toky- Juraj Grafik- Mathew- Candy De La Cox- Dee Párty bude prebiehať v priestoroch ...  >> celý èlánok

ELECTRIFY YOUR MIND_DEPECHE MODE special remixes 2 81-11 promo party
Po dlhšej dobe uvádzame Depeche Mode party. Dôvodom je nový remixový album REMIXES 2 81-11 na ktorom nájdete remixy od Digitalism, UNKLE, M83, Röyksopp, ale aj od bývalých členov, Alana Wildera a Vince Clarka. Diablo & Krto + guest Richard Riegel aka DJ Liquid  ...  >> celý èlánok

SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011, noc plnú tanečných rytmov
SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011 - Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení!  >> celý èlánok

SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení!    18.03.2011 Coctail bar Luna – Nitra   19.03.2011 Club One – Hlohovec  25.03.2011    Riva disco club- Toplčany  01.04.2011    ...  >> celý èlánok

Prebuď svoje zmysly na Five Sences Snipp Tour 2010!
Večer plný zábavy, hudby, jedinečných kokteilov a množstvo prekvapení čaká práve na Vás! Prémiová značka ovocných džúsov Snipp a agentúra Black Eye Company pre Vás pripravili sériu originálnych eventov, na ktorých budete môcť prebudiť všetky svoje zmysly. V ...  >> celý èlánok

DEPECHE MODE 'Tour of the Universe - Live In Barcelona' 2010 - 13.11. Bratislava (dvd release party)
date:              13.11.2010 (Saturday) location:       NU SPIRIT CLUB  Šafárikovo nám. 7,  Bratislava start:           20:00 ...  >> celý èlánok

Prebuď svoje zmysly na Five Sences Snipp Tour 2010!
Večer plný zábavy, hudby, jedinečných kokteilov a množstvo prekvapení čaká práve na Vás! Prémiová značka ovocných džúsov Snipp a agentúra Black Eye Company pre Vás pripravili sériu originálnych eventov, na ktorých budete môcť prebudiť všetky svoje zmysly. V ...  >> celý èlánok

Zažite SCHWEPPES UV TOUR 2010! 21.5.2010 v Bare Cuga v Kútoch
Špeciálne drinky, skvelá hudba a ešte lepšia zábava. Jedinečnú a originálnu UV & FIRE SHOW nájdete aj vo svojom obľúbenom klube na SCHWEPPES UV TOUR 2010. Agentúra Black Eye Company v spolupráci s Pepsi Cola Slovensko Vás pozýva na sériu nezabudnuteľných ...  >> celý èlánok

Zažite SCHWEPPES UV TOUR 2010! 7.5.2010 Prešov > AVALON
Špeciálne drinky, skvelá hudba a ešte lepšia zábava. Jedinečnú a originálnu UV & FIRE SHOW nájdete aj vo svojom obľúbenom klube na SCHWEPPES UV TOUR 2010. Agentúra Black Eye Company v spolupráci s Pepsi Cola Slovensko Vás pozýva na sériu nezabudnuteľných ...  >> celý èlánok

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články