Štvrtok, Meniny má Edmund, zajtra Bibiána
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Zažite jedinečnú párty, na ktorú sa nezabúda! Zažite SCHWEPPES UV TOUR 2010!
Zažite jedinečnú párty, na ktorú sa nezabúda! Zažite SCHWEPPES UV TOUR 2010!
HUDBA - Kluby a párty

Špeciálne drinky, skvelá hudba a ešte lepšia zábava. Jedinečnú a originálnu UV & FIRE SHOW nájdete aj vo svojom obľúbenom klube na SCHWEPPES UV TOUR 2010.

Agentúra Black Eye Company v spolupráci s Pepsi Cola Slovensko Vás pozýva na sériu nezabudnuteľných eventov v najlepších kluboch po celom Slovensku pod názvom SCHWEPPES UV TOUR 2010.
O neopakovateľnú atmosféru sa postarajú atraktívne hostesky,  barmani a výnimočné UV farby a UV dekorácie, ktoré rozžiaria celý klub. Pre návštevníkov je pripravený bohatý sprievodný program – freestylová barmanská  UV & FIRE SHOW, ale najmä súťaže o atraktívne ceny.

 Zažite jedinečnú párty, na ktorú sa nezabúda! Zažite SCHWEPPES UV TOUR 2010! 13.2.2010 Zvolen > Aries club | Nám SNP 4

Schweppes sa stal roku 1783 prvým sýteným nealkoholickým nápojom na svete.

Názov Schweppes vychádza z typického „SCHHH“, ktoré zaznie, keď otvoríte fľašu. Žltá farba má evokovať sviežosť a bublinky unikajúce z fľaše.
Na Schweppes produktoch spotrebitelia najviac oceňujú jedinečné chuťové vlastnosti (čistá, perlivá, krehká a nie príliš sladká chuť), vďaka ktorým sa Schweppes odlišuje od ostatných sýtených nápojov. Nápoj je lahodný a osviežujúci, šum jemných bubliniek Vás upokojuje a užívate si úžasný pôžitok z osvieženia, ktoré Vám Schweppes prináša.
Značka je zaujímavá a odlišná, v čom spočíva jej sila. Udržiavanie a zveľaďovanie tejto jedinečnosti speje k sebadôvere. Sebadôvera nie je arogancia. Rešpekt si môžete iba získať, nemôžete si ho vyžiadať.
Jedinečné vlastnosti Schweppes produktov priťahujú spotrebiteľov a poskytujú im pôžitok z dospelosti a pocit slobody, ktorý prináša.
Love the experience of Schweppes.

Info: www.pepsi.sk

Hodinky, šperky, okuliare, tašky, dáždniky a najnovšie aj parfumy. Toto všetko má spoločnú značku – STORM.

Londýnska módna značka STORM je známa svojimi osobitými, modernými hodinkami, šperkami a ďalšími štýlovými doplnkami. Každá rada STORMU je iná – a všetky sú unikátne, rovnako ako ľudia, ktorí STORM nosia. Či už je váš štýl dramaticky nekonvenčný alebo uhladene rafinovaný, hodinky, šperky a doplnky STORM vyzdvihnú vašu individualitu a osobnosť.

 

Kylie Minogue, Justin Timberlake, Tom Jones, Coolio, Robbie Williams, Britney Spears, Michael Johnson, ale aj Zuzana Smatanová, Laci Strike, Erika Barkolová a najnovšie aj Róbert Opatovský, všetkých spája imidž a kúzlo značky STORM.

Jedinečný príbeh značky STORM sa začal písať pred 20-timi rokmi v Londýne, kde sa majitelia rozhodli preraziť so svojou víziou nekonvenčného prístupu k dizajnu hodiniek. Rovnako nápadité a ojedinelé sú aj šperky a ostatné doplnky.
Na slovenskom trhu sa značka STORM objavila v roku 1995. Dnes sú otvorené 3 exkluzívne značkové predajne (dve v Bratislave a jedna v Trenčíne). Prostredníctvom viac ako 30 predajcov je značka  STORM dostupná po celej republike. Každý rok kúzlo značky očarí čoraz viac Slovákov.

STORM je vízia. STORM je futurizmus. STORM je budúcnosť, ktorá prišla už teraz.

STORM je značka, ktorá predstavuje výzvu pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o inovatívny dizajn.

STORM udáva tón, rúca hranice a mení pravidla.

STORM verí na kult individuality. Štýlovo športový, alebo dravo moderný, všetky kolekcie od STORMU skrývajú spoľahlivé mechanizmy so zaujímavými technickými prvkami, atraktívne zabalené do širokej rady tvarov, farieb a vždy neobyčajného, ojedinelého dizajnu.

STORM nikdy neprestáva hľadať nové podnety a nové výzvy dizajnu. Dizajnéri STORMU, zapálení, skúsení a nekonformní, sa inšpirujú svetom okolo seba a kombinujú netradičné materiály s precíznym spracovaním.


Všetko, čo potrebujete na fascinujúcu párty.

Myšlienka projektu ClubWare sa zrodila už dávno, avšak reálne obrysy začala naberať v polovici roka 2008. Zamerala sa najmä na klubový život, klubové oblečenie,  doplnky a všeobecne kluby a párty. ClubWare Vám ponúka imidžové veci, ktoré zvýraznia Vašu individualitu a slovenský trh trpel ich nedostatkom.

Či už idete na karneval, tematickú párty, alebo len chcete v dave vyniknúť, ClubWare je presne to, čo hľadáte.

ClubWare Vám na Schweppes UV Tour 2010 prináša jedinečné UV doplnky, vďaka ktorým každý návštevník zažije nový rozmer zábavy. 

 Info: www.clubware.sk

YOUR INDIVIDUAL STREET BASIC

Bandee je nový, imidžový, štýlový a najmä účelný a praktický doplnok pre mladých ľudí, ktorí žijú aktívne a neradi sa nechávajú niečím obmedzovať.
Vďaka množstvu farebných variácií a vzorov si každý vyberie to svoje.

Info: http://www.realex.sk/produkty/289.bandee

 

 

 

 

 

 

 

8.2.2010
Pošli túto stránku kamarátovi e-mailom! Google Pošli na vybrali.sme.sk Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites FacebookFESTIVAL EDMANIA 2017 SA NEZADRŽATEĽNE BLÍŽI: LÁKA NA BOHATÝ LINEUP
Trenčianske výstavisko EXPO CENTER bude v piatok 8 decembra hostiť tretie vydanieindoorového festivalu EDMANIA. Dva stages dvoma prúdmi tanečnej muziky, ktoré nenechajú nikoho chladným, sú zárukou toho ...  >> celý èlánok

Počas už známeho vinobrania v meste PEZINOK sa uskutoční tanečná párty veľkých rozmerov aká v tomto kraji ešte nebola.
Na jednom pódiu vystúpi v štýle house, tech-house, progressive-house viacero známych aj menej známych slovenských DJov, medzi ktorých patria: - Robert Burian- Bidlo a.k.a. Aqua- Toky- Juraj Grafik- Mathew- Candy De La Cox- Dee Párty bude prebiehať v priestoroch ...  >> celý èlánok

ELECTRIFY YOUR MIND_DEPECHE MODE special remixes 2 81-11 promo party
Po dlhšej dobe uvádzame Depeche Mode party. Dôvodom je nový remixový album REMIXES 2 81-11 na ktorom nájdete remixy od Digitalism, UNKLE, M83, Röyksopp, ale aj od bývalých členov, Alana Wildera a Vince Clarka. Diablo & Krto + guest Richard Riegel aka DJ Liquid  ...  >> celý èlánok

SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011, noc plnú tanečných rytmov
SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011 - Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení!  >> celý èlánok

SCHWEPPES UV & FIRE TOUR 2011
Prežite noc plnú tanečných rytmov a originálnych prekvapení!    18.03.2011 Coctail bar Luna – Nitra   19.03.2011 Club One – Hlohovec  25.03.2011    Riva disco club- Toplčany  01.04.2011    ...  >> celý èlánok

Prebuď svoje zmysly na Five Sences Snipp Tour 2010!
Večer plný zábavy, hudby, jedinečných kokteilov a množstvo prekvapení čaká práve na Vás! Prémiová značka ovocných džúsov Snipp a agentúra Black Eye Company pre Vás pripravili sériu originálnych eventov, na ktorých budete môcť prebudiť všetky svoje zmysly. V ...  >> celý èlánok

DEPECHE MODE 'Tour of the Universe - Live In Barcelona' 2010 - 13.11. Bratislava (dvd release party)
date:              13.11.2010 (Saturday) location:       NU SPIRIT CLUB  Šafárikovo nám. 7,  Bratislava start:           20:00 ...  >> celý èlánok

Prebuď svoje zmysly na Five Sences Snipp Tour 2010!
Večer plný zábavy, hudby, jedinečných kokteilov a množstvo prekvapení čaká práve na Vás! Prémiová značka ovocných džúsov Snipp a agentúra Black Eye Company pre Vás pripravili sériu originálnych eventov, na ktorých budete môcť prebudiť všetky svoje zmysly. V ...  >> celý èlánok

Prebuď svoje zmysly na Five Sences Snipp Tour 2010!
Večer plný zábavy, hudby, jedinečných kokteilov a množstvo prekvapení čaká práve na Vás!Prémiová značka ovocných džúsov Snipp a agentúra Black Eye Company pre Vás pripravili sériu originálnych eventov, na ktorých budete môcť prebudiť všetky svoje zmysly. V desiatich ...  >> celý èlánok

Zažite SCHWEPPES UV TOUR 2010! 21.5.2010 v Bare Cuga v Kútoch
Špeciálne drinky, skvelá hudba a ešte lepšia zábava. Jedinečnú a originálnu UV & FIRE SHOW nájdete aj vo svojom obľúbenom klube na SCHWEPPES UV TOUR 2010. Agentúra Black Eye Company v spolupráci s Pepsi Cola Slovensko Vás pozýva na sériu nezabudnuteľných ...  >> celý èlánok

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články