Streda, Meniny má Krištof, zajtra Marta
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Mestská veža v Trnave počas adventu
Ostatné, Obdivujte čaro Trnavy z miesta, odkiaľ budete mať najkrajší výhľad na mesto osvetlené tisíckami svetielok.

Obdivujte čaro Trnavy z miesta, odkiaľ budete mať najkrajší výhľad na mesto osvetlené tisíckami svetielok. Mestská veža má totiž počas adventu špeciálne otváracie hodiny. Od pondelka do štvrtka je otvorená od 10:00 do 17:00 hod. a môžete ju navštíviť každú celú hodinu (prvý vstup je o 11:00 a posledný o 16:00 hod.). Počas piatkov a sobôt jej krásu môžete spoznávať od 10:00 do 19:00 hod., vstup je kedykoľvek. Krásne výhľady si nenechajte ujsť ani v nedeľu, kedy je otvorená od 10:00 do 17:00 hod. so vstupom v ktorúkoľvek hodinu. Posledné vstupy od piatka až do nedele sú vždy 30 minút pred zatvorením.
Stále treba dodržiavať všetky hygienické nariadenia, aby ste sa u nás cítili bezpečne. Pred vstupom vás preto prosíme vydezinfikovať si ruky poskytnutou dezinfekciou a dodržiavať odstup minimálne 2 metre od cudzích ľudí. Rúško je samozrejmosťou. Okrem toho môžete navštíviť Turistické informačné centrum, kde nájdete super tipy na vianočné darčeky. Otvorená je každý deň od 10:00 do 17:00 hod.
Aj vďaka tomu si tak môžete užiť čarovné chvíle v Trnave a odniesť si tak príjemnú spomienku na jedno z najkrajších miest na Slovensku.
Viac informácií www.regiontrnava.sk


03.12.-31.12.2020 - 10:00, 19:00 - Mestská veža

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články