Streda, Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Friends Quiz
Ostatné, Ultimátny kvíz, ktorý preverí tvoje seriálové vedomosti!

Rozprávaš o Priateľoch aspoň zo štvrtiny tak nadšene ako Ross o dinosauroch? Vedia ti chýbať tak silno ako Monice mätové sušienky a Chandlerovi cigarety? Miluješ ich tak silno ako Gunter Rachel? Ukáž nám ako veľmi v ultimátnom kvíze, ktorý preverí tvoje seriálové vedomosti. Zavolaj svojich priateľov do nášho Central Perku a užite si spolu večer plný zábavy. Si pripravený byť Bamboozled?!

Primárne je kvíz v slovenskom jazyku a zo slovenského prekladu, nebude však problém akceptovať aj odpovede z originálneho znenia (v anglickom jazyku).

Ak sa chcete pridať k nám, zabaviť sa a súťažiť o ceny, kúpte si lístky a následne prihláste svoj tím prostredníctvom formulára: bit.ly/RegistraciaFriendsQuiz2020. Kvízu sa môžu zúčastniť tímy po dvoch alebo štyroch členoch. Cena lístka je 6 € na osobu, lístky kúpite tu: bit.ly/FriendsQuiz1309. Pravidlá kvízu tu: bit.ly/PodmienkyFriendsQuiz2020. Večerom budú sprevádzať priateľky Tatiana Žiaková a Janka Figľarová.

Tatiana
Meno môže síce zavádzať, ale nenechajte sa zmiasť – Táňa je Monika v mileniálovom prevedení so všetkými obsesívno-kompulzívnymi poruchami, aj láskou pre Chandlera, ktorý je mimochodom jej obľúbenou postavou seriálu. Náhodná epizóda Priateľov u nej beží pri každej večeri a UNAGI trénuje každý pracovný deň vo svojom korporátnom jobe. Rossove hlášky miluje, ale vždy tajne dúfala, že Rachel predsa len skončí s Joeyim.

Janka
Janke v hrudi bije srdce pre New York a na oranžový gauč v Central Perku by zapadla hneď. V klube I-hate-Rachel-Green ju ale nehľadajte, na tejto postave má najradšej, že je “little bit fancy but still get used to the shit”. Joey by u nej najviac zabodoval tou šestnástinou portugalského pôvodu, ktorá by si našla cestu k jej latino duši.

13.09.2020 - 18:00 - KC DUNAJ
KC DUNAJ
BRATISLAVA
Nedbalova 3


Vstupné: 6,-

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články