Streda, Meniny má Bibiána, zajtra Oldrich
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
MIXILAND DETSKÝ SVET EUROVEA
Pre deti, Malí aj veľkí, príďte sa zabaviť do novootvoreného Mixiland detský svet Eurovea, ktorý sa nachádza na 1. poschodí vedľa CinemaCity Eurovea.

Malí aj veľkí, príďte sa zabaviť do novootvoreného Mixiland detský svet Eurovea, ktorý sa nachádza na 1. poschodí vedľa CinemaCity Eurovea. Nájdete tu zábavné ihrisko s množstvom preliezok, hravými loptičkami, veľkou telocvičňou, elektrickými autíčkami a motokárami. Nechýba tu ani dlhá šmykľavka, veľké kocky a malá knižnica plná zaujímavých kníh.
Počas celého leta sa tu konajú rôzne tematické denné či týždenné tábory, ktoré vaše deti dokonale zabavia a zaujmú. Na moment sa z nich môžu stať malí vedátori, módni návrhári, kuchárikovia, indiáni alebo sa ocitnú v Rozprávkovom svete, vyskúšajú si Záchranársky deň a bojové umenia s rôznymi loptovými hrami. Prihlásiť ich môžete na telefónnom čísle: +421 903 382 044.
Zažiť tu môžete aj nezabudnuteľné oslavy v dvoch MIXILAND párty miestnostiach a najmenší si tu môžu vychutnať zdravý koláčik, špeciálne detské latte či 100%-tné šťavy. Vás tu bude čakať výborná talianska káva, panini a budete mať skvelý pocit, že sa o vaše deti dokonale postarajú a postrážia ich hoci aj na celý deň.
Viac informácií nájdete na https://eurovea.sk/obchod/mixiland-detsky-svet

22.07.-31.08.2020 - Eurovea Galleria
Eurovea Galleria
BRATISLAVA
Pribinova 8, 811 09 Bratislava

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články