Piatok, Meniny má Vladislav, zajtra Edita
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Trnavské Divadlo Jána Palárika je stále s vami
Divadlo, Divadlo Jána Palárika v Trnave si pre všetkých milovníkov kultúry a umenia, deti i maturantov pripravilo nový online program.

Divadlo Jána Palárika v Trnave si pre všetkých milovníkov kultúry a umenia, deti i maturantov pripravilo nový online program. Jeho súčasťou budú aj videá s hercom Michalom Jánošom, v ktorých sa prostredníctvom zábavných skečov dozvedia rôzne informácie o dráme a divadle v jednotlivých historických obdobiach.
Každý pondelok sa môžete tešiť na citát na fasáde budovy, v utorok si môžu rodičia so svojimi deťmi vyrobiť niečo originálne v tvorivých dielňach a večer si určite pozrite záznamy rôznych inscenácií, od rozprávok cez drámy až po komédie, ktoré zabavia každého.
Streda bude patriť sérii príbehov Doma je prča s hercami Silviou Soldanovou a Braňom Mosným a o 18:00 hod. nebude chýbať Večerná chvíľka poézie s Vladimírom Jedľovským a Tatianou Kulíškovou. Vo štvrtok budú opäť kreatívne dielne a v piatok tých najmenších čakajú rôzne úlohy z pracovných listov, ktoré boli vydané k rozprávkam Malý princ a Modry vták. Večer si znovu môžete pozrieť záznamy z predstavení.
Ani cez víkend sa nebudete nudiť. V sobotu ráno môžete načerpať nové sily s profesionálnou tanečníčkou a inštruktorkou jógy Ivicou Franekovou a jej relaxačnými cvičeniami vychádzajúcimi z jógy a súčasného tanca. V nedeľu bude deti čakať rozprávka a každý sobotný i nedeľný večer si vypočujete básne počas Večernej chvíľky poézie.
Program divadla nájdete na Facebooku @djptrnava a časť aj na sociálnej sieti Instagram @djptrnava. Videá budú pridávať aj na svoj Youtube kanál Divadlo Trnava.


20.04.-31.05.2020 - Divadlo Jána Palárika
Divadlo Jána Palárika
TRNAVA
Trojičné nám. 2
917 01 Trnava

Tel: 033/5511 353, 5511 354
Tip na dnes

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články