Sobota, Meniny má Soňa, zajtra Miroslav
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Divadlo Stoka: Wellness - 28. februára o 19:00
Divadlo, Plátenná strecha nedrží, preteká. Do tvorby Divadla Stoka sa prvýkrát votrelo politikum.

Slovo ako také v tejto inscenácii odchádza do úzadia a často celkom mizne. Alebo je málo zrozumiteľné, pretože pochádza z inej jazykovej "proveniencie". Po scéne sa premávajú herci v nepochopiteľných akciách, nezmysel strieda nezmysel. Hľadanie duchovnosti sa prejavuje nečakanou agresivitou. Plátenná strecha nedrží, preteká. Do tvorby Divadla Stoka sa prvýkrát votrelo politikum.

V réžii Blaha Uhlára sa predstavia členovia súboru Divadla Stoka v obsadení: Michaela Fech, Martin Kollár, Lenka Libjaková, Braňo Mosný, Tomáš Pokorný, Peter Tilajčík, pričom k inscenácii sa tentokrát pripojil aj herec Otto Culka. Scenár k inscenácii vznikol už klasicky metódou kolektívnej tvorby od od 1. marca do 12. decembra 2016.

Inscenáciu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a Bratislavský samosprávny kraj. Finančne projekt podporila Nadácia Tatra banky a Nadácia ZSE.

Rezervácie na predstavenie prijímame na rezervacie@stokac12kc.sk alebo na divadlostoka@gmail.com a tešíme sa na Vás! Cena lístkov je 7 a 5€ (študenti, dôchodcovia).

Stále hráme v "starej" Cvernovke na Košickej 37 a pre lepšiu orientáciu pripájame video ako sa ku nám dostanete:
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=PP8MLM9sdZ4&app=desktop

28.02.2020 - 19:00 - Štúdio C1, 2 - Cvernovka
Štúdio C1, 2 - Cvernovka
BRATISLAVA
Košická 37


Vstupné: 7,- 5,-

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články