Streda, Meniny má Ivan, zajtra Lujza
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Divadlo Stoka: Posun - 14. novembra o 19:00
Divadlo, 4. repríza najnovšej stokárskej inscenácie je tu!

Čo sa nám prednedávnom zdalo surové, vulgárne a desivé, je dnes normálna súčasť našich životov. Posun je posvätná krava súčasníka. Ak sa neposúva, akoby ani nežil. Zlatým teľaťom našej reality je rast. Vraždy, drogy, cesty-necesty a incesty. Niečo sa stále opakuje, niečo pritom silu stráca, iné naberá. Možno nazvať prerazenie dna rastom? Posunom? Inkoherentné uvažovanie o realite môže byť základom riadenia štátu, ale lepšie je, ak je základom divadelnej inscenácie.

V réžii Blaha Uhlára sa predstavia členovia súboru Divadla Stoka v obsadení: Michaela Fech, Lenka Libjaková, Braňo Mosný, Tomáš Pokorný a Peter Tilajčík. Scenár vznikol metódou kolektívnej tvorby od 06. júna do 16. septembra 2019.

Divadlo Stoka stále pôsobí v budove (ešte nezbúranej časti) „starej“ Cvernovky na Košickej 37. Na realizáciu projektu bola poskytnutá dotácia z rozpočtu hlavného mesta prostredníctvom Ars Bratislavensis.

Rezervácie na predstavenia prijímame na rezervacie@stokac12kc.sk a divadlostoka@gmail.com a tešíme sa na Vás! Cena lístkov je 7 a 5€ (študenti/dôchodcovia).

14.11.2019 - 19:00 - Štúdio C1, 2 - Cvernovka
Štúdio C1, 2 - Cvernovka
BRATISLAVA
Košická 37


Vstupné: 7,- 5,-
Tip na dnes

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články