Štvrtok, Meniny má Viliam, zajtra Vilma
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
SOŇA HORŇÁKOVÁ
Koncert, Koncert spojený s krstom CD V šere lesklých stromov v Ticho a spol.

Pesničkárka Soňa Horňáková , po deväťročnej odmlke, vydáva svoj nový štúdiový album. Aktuálny hudobný titul, vychádza pod názvom „ V šere lesklých stromov“ vo vydavateľstve Real Music House. Do života ho oficiálne uvedie známy slovenský pesničkár, spisovateľ, divadelník a publicista, Miloš Janoušek. Oficiálne uvedenie albumu „V šere lesklých stromov“, v divadle Ticho a spol, Bratislava, 24.5.2019 o 19.00h.

Soňa Horňáková( gitara, spev, ústna harmonika) zahrá sama s gitarou výber zo svojho staršieho repertoáru , a tiež nové piesne z aktuálneho albumu „ V šere lesklých stromov“. Niektoré z nich zaznejú v sprievode hudobných hostí ,zároveň aranžérov, producentov a vydavateľov tohto hudobného titulu, Róberta Pospiša( klávesy, vokál, ústna harmonika) a Martina Sillaya( el. a ak. gitary). Hudobní hostia predstavia v krátkom koncertnom bloku aj svoju vlastnú hudobnú tvorbu.

Známa slovenská pesničkárka Soňa Horňáková vydáva po deväťročnej odmlke svoj nový štúdiový album. Vychádza pod názvom „ V šere lesklých stromov“ vo vydavateľstve Real Music House. Eklektické ponímanie hudby, príznačné pre Soninu tvorbu, je prítomné aj v tomto prípade, v kolekcii jedenástich nových piesní, v ktorých sa s prirodzenou ľahkosťou prelínajú, pre ňu typické hudobné žánre ako folk, blues, pop rock, art rock s jemnými náznakmi džezových prvkov. V spojení s jej poetickými textami, podmanivým, smutno zamatovým hlasom, vkusnými, citlivými aranžmánmi dvojice hudobníkov, zároveň producentov a vydavateľov tohto albumu, Róberta Pospiša, Martina Sillaya, a majstrovským hudobným vkladom uznávaného bas gitaristu Juraja Grigláka, vzniklo pozoruhodné hudobné dielo s tušenou nadčasovou hodnotou.

viac info na www.tichoaspol.sk

24.05.2019 - 19:00 - Staromestské centrum kultúry a vzdelávania
Staromestské centrum kultúry a vzdelávania
BRATISLAVA
Školská 14
tel.: +421(2) 52 49 68 68

www.staremesto.sk

e-mail: alzbeta.marendiakova@staremesto.sk

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články