Streda, Meniny má Adriana, zajtra Ladislav, Ladislava
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Glenn Miller Orchestra - Tour 2019
Jazz a blues, Glenn Miller Orchestra - Tour 2019

Glenn Miller Orchestra sa vracia do Bratislavy

Svetoznáme zoskupenie Glenn Miller Orchestra opäť vyráža na európske turné, v rámci ktorého zavíta aj do Bratislavy. Slovenských fanúšikov tak poteší už po štvrtý krát. Koncert sa uskutoční 15. januára 2019 vo Veľkej sále Istropolisu. 

Pôvodné americké teleso Glenn Miller Orchestra vzniklo v tridsiatych rokoch minulého storočia. Zakladateľ Glenn Miller bol už ako 35 ročný považovaný za novú a najžiarivejšiu hviezdu amerického jazzového neba. Tento mladík dokázal divákom priniesť nezabudnuteľný zážitok založený na dokonalej harmónií celého orchestra. 

Glennova kariéra trvala len 5 rokov, ale táto doba bola dostatočne dlhá na to, aby sa Glenn Miller zapísal do histórie ako vedúca osobnosť najpopulárnejšieho swingového orchestra na svete, ktorý až do dnes ostal hrať pod menom „Glenn Miller Orchestra“. Na poste dirigenta a kapelníka sa vystriedali mnohí umelci. Jedným z nich je aj holandský dirigent a klavirista Wil Salden, ktorý vedie orchester už niekoľko desaťročí. 

Jeho úžasný talent a prácu si budete môcť vychutnať naživo už 15. januára 2019 v bratislavskom Istropolise. Odznejú tu obľúbené štandardy ako napríklad "Sunrise Serenade", "Moonlight Serenade", "Moon Love", "Over the Rainbow", "Blue Orchids", "The Man With the Mandolin", "Careless", "When You Wish Upon a star "a" Imagination ".15.01.2019 - 19:00 - Istropolis - veľká sála
Istropolis - veľká sála
BRATISLAVA
Trnavské mýto 1, 832 21 Bratislava
02/50228530


Vstupné: od 45.00€

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články