Streda, Meniny má Júlia, Juliana, zajtra Želmíra
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
SÚBOJ REBELOV TOUR 2018 - Tublatanka & Citron
Koncert, Tublatanka & Citron

Dátum: 12. októbra - 2. novembra 2018
Miesto: Poprad, Nitra, Banská Bystrica, Martin, Trenčín, Bratislava
 
Po úspešnom  jarnom turné ,,Súboj rebelov” v Českej republike, ktoré bolo vypredané, pokračuje svojou jesennou časťou na Slovensku. Legendy Československého rocku Tublatanka a Citron sa spojili po tom,
 čo Tublatanka začala spolupracovať s jednou najrenomovanejších agentúr v Čehách -Pragokoncertom, krorý súčasne zastupuje aj skupinu Citron. 

Na podporu turné vznikla aj spoločná pieseň ,,Silní a nezlomní”, ktorá hovorí o spojení, spolužití a rozdelení Čechov a Slovákov v minulých historických obdobiach. Inšpiráciou bolo aj želanie Ladislava Kŕížka, ktorý ešte v ,,80” rokoch navrhol Maťovi Ďurindovi spoločný duet. Text napísal dlhoročný textár Tublatanky Martin Sarvaš, hudbu Juraj Topor. Skladba vypovedá o dobrých vzťahoch a trvalom  prepojení oboch národov aj napriek politikmi znovu vytvorenej hraničnej čiare. Obohatením programu bude aj účinkovanie rockovej speváčky Tanji, krorá účinkuje v programe Citronu a zaspieva si aj v spoločnej piesni ,,Silní a nezlomní”. 
 
Každý z návštevníkov koncertu, ktorý si vopred zakúpi lístok v sieti Ticketportál obdrží pred koncertom bonusové CD vydané špeciálne k tomuto turné.
 
Vstupenky zakúpite na TICKETPORTAL.sk


02.11.2018 - 19:00 - Hant Aréna
Hant Aréna
BRATISLAVA


Vstupné: od 25.00

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články