Streda, Meniny má Juraj, zajtra Marek
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
CIBULA FEST 2018
Koncert, CIBULA FEST 2018

Festival CIBULA FEST vstupuje týmto rokom do jubilejného 10. ročníku.

Tento festival je právom zaradený do TOP festivalov, ktorý pravidelne navštevuje takmer 30.000 návštevníkov počas troch dní.

Najväčší česko-slovenský multižánrový festival Cibula Fest 2018 už v júli otvorí brány na svojom jubilejnom 10. ročníku. Už tradičným miestom pre Cibula Fest je pohraničné pásmo na letisku v Holíči od štvrtka 19. 7. až do nedele 22. 7. 2018.

Ako každý rok, aj teraz sa majú návštevníci na čo tešiť. Festivalové menu je zostavené z veľkých mien slovenskej a českej hudobnej scény, doplnené o zahraničnú hviezdu. Chýbať nebude ani tradičná COOL Aréna s hip hopovými či reggae interpretmi. „Chceme, aby bol jubilejný ročník výnimočný. Nebudú chýbať mnohé špičkové kapely, ktoré už na Cibula Feste vystupovali, ale aj zahraniční interpreti. Bude to taký Créme de la Crémevšetkých doterajších ročníkov,“.

Na hlavnom pódiu si na svoje prídu fanúšikovia kapiel Žlutý pes s Ondřejom HejmomJelenGladiator,KollárovciHrdzaNo NameŠkwor, či Horkýže Slíže a desiatok ďalších.

Naše heslo je Buď a ty „Forever Young“,. Toto heslo možete naživo počuť od legendárnej kapely Alphaville, ktorá bude hosťom jubilejního ročníka a vystúpi druhý deň festivalu v piatok.

COOL Aréna bude zase patriť tri dni mladšiemu publiku. V prvý deň štvrtok to bude electro produkcia na čele setového mena Plastik Funk zo Španielska čo je hudobné duo zložené z Rafael Ximenez-Carrillo a Mikio Gruschinske, ktorí sa spojili s Tujamom a Sneakboom za ich singel " Dr. Who! ", ktorý získal 21 priečku na Britskom Singles Charte. Druhý deň piatok bude patriť reggae kapelám ako napríklad Jayharno (Jamajka), Medial banana či Deadly Hunta (Veľká Británia). Ďalší deň zase hip hopovým hviezdam ako Kali, Nerieš, Majself a ďalším deviatim interpretom. „Každý, kto pravidelne chodí na Cibula Fest vie, že si tu vždy nájde to svoje."

Viac info na www.cibulafest.sk

Pre mladých je pripravená opäť COOL ARÉNA, ktorá je už na festivale osvedčenou značkou a vždy je plná na prasknutie.

Prvým dňom festivalu v tejto aréne bude pokračovanie projektu Onion Magic Story s programom elektronickej hudby s DJs.

Druhý deň bude patriť Hip - Hopu a tretí deň v Cool Aréne obsadí žáner Reggae. V rámci každého žánru vystúpia popredný SK/CZ účinkujúci. Festival je doplnený ďalšími stage rôznych žánrov, nechýbajú adrenalínové športy, atrakcie a veľa ďalších doprovodných programov pre malých i veľkých.

Vstupenky zakúpite na TICKETLIVE.sk19.07.-21.07.2018 - 14:00 - Letisko HOLIC
Letisko HOLIC
Holíč
Staničná 13 908 51 HOLÍČ SLOVENSKÁ REPUBLIKA


Vstupné: od 20.00
Tip na dnes

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články