Utorok, Meniny má Hilda, zajtra Otília
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - Luskáčik
, Luskáčik

S jedinečný programom pre celú rodinu sa v decembri 2017 predstavia Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton v bratislavskej Aegon Aréne. Čajkovskijho klasický balet Luskáčik, sa predstaví ako senzačný akrobatická baletná show počas výnimočnej vianočnej rozprávkovej produkcie.

Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton prichádzajú so skvelým nápadom vo výnimočnom prevedení. Čajkovského klasický balet sa pred Vianocami predstaví v rámci senzačného akrobatického baletu, počas ktorého vás cirkus, kúzla, LED animácie a balet prenesú do úplne inej dimenzie. Piesne z Luskáčika sú isto dobre známe všetkým, ich spracovanie vďaka Cirque de Monte Carlo & Edvinovi Martonovi sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Cirque de Monte Carlo sa predstaví v Aegon športovej aréne 16. decembra 2017, kde ponúkne produkciu, ktorá je založená na kúzlach, čaroch, nezabudnuteľnej produkcii a cirkusovom umení. Cirque de Monte Carlo je jednou z popredných cirkusových spoločností súčasnosti a neustále sa usiluje o zdokonaľovanie svojho umenia. Cirkusové umenie využíva spolu s hudbou, tancom a divadlom v jedinečnom originálnom prevedení. Nezáleží na tom, kde na svete sa nachádzajú, Cirque de Monte Carlo vďaka svojej kreativite a profesionalite vyčarí z predstavení nezabudnuteľný zážitok. Počas uplynulých 5 rokov precestovali svet s viac ako 200 produkciami, preto môžeme smelo vyhlásiť, že momentálne sa im nikto nevyrovná ako na úrovni predstavení, tak ani po technickej stránke.

Piesne z Luskáčika odznejú vďaka svetoznámemu husľovému virtuózovi pochádzajúceho z Maďarska, Edvinovi Martonovi. Edvin Marton vyhral v roku 2008-ban súťaž Eurovision Song Contest, jeho vtedajšie účinkovanie sledovalo nielen v Európe, ale vo všetkých kútoch sveta viac ako 200 miliónov ľudí prostredníctvom televízneho prenosu. Okrem iných cien získal aj cenu MTV Europe Award v roku 2008 a americkej Televíznu cenu Emmy za najlepšiu pôvodnú hudobnú kompozíciu (ABC Television Network). Umelec si získal Európu, Áziu ba aj Ameriku vďaka jedinečnému sugestívnemu spôsobu podania, na koncerte vytvára špeciálnu hudobnú atmosféru. Tejto jedinečnej kompozícii vďačí za to, že sa v Európe, Rusku a v Číne stal zlatým a platinovým umelcom. Jeho koncerty sú všade vo svete vypredané.

Jednou z ďalších výnimočných udalostí počas predstavenia posledného Čajkovského baletu bude aj to, že Edvin Martin bude hrať na husliach Antonio Stradivari s nevyčísliteľnou hodnotou, ktoré pochádzajú z roku 1699.
 
Deti do 3 rokov sediace na kolenách rodiča majú vstup zdarma.

 

Vstupenky zakúpite na TICKETPORTAL.sk16.12.2017 - 15:00, 19:00 - AEGON Aréna NTC
AEGON Aréna NTC
BRATISLAVA
Príkopova ul.
831 03 BratislavaVstupné: od 29.90€

 

NÁŠ TIP

 

Partneri

 

Najnovšie články