Pondelok, Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Festiavl Cibulafest 2017
Koncert, Cibulafest 2017

ČESKO – SLOVENSKÝ FESTIVAL CIBULA FEST.

Na Cibula Feste vystúpi aj Tomáš Klus, Freedom Cal , čerství držitelia českých Andělov a 100 ďalších kapiel.

Najväčší česko – slovenský multižánrový open air festival Cibula Fest o dva mesiace odštartuje už svoju deviatu edíciu. Organizátori neustále posilňujú hudobný program a najnovšie k už aj tak silnému lineupu pribudli ďalšie silné mená. Špičku českej a slovenskej hudobnej scény doplní aj jeden z najúspešnejších a najpopulárnejších hudobníkov posledných rokov Tomáš Klus a nemecká melodic metalová kapela Freedom Call.

K už dávnejšie ohláseným hviezdam z Česka a Slovenska a zahraničnej hviezde, ktorou je nemecká hudobná legenda Captain Jack s nestarnúcimi hitmi všetkých oldies diskoték, tak pribudli dve silné mená, ktoré sú veľkým lákadlom pre návštevníkov jedného z najväčších festivalov na Slovensku v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Kým Klus na Cibula Feste, ktorý každoročne privíta viac ako 10-tisíc návštevníkov, už v minulosti vystupoval, pre nemeckú metalovú legendu to bude premiéra.

„Niekoľko rokov sme pracovali na tom, aby sa Tomáš Klus opäť objavil na Cibula Feste. Tento rok to konečne vyšlo a tešíme sa, že fanúšikov, ktorí si ho už dlho žiadali, môžeme uspokojiť. Počúvame totiž aj ich názory a snažíme sa im vychádzať v ústrety. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dotiahnuť aj kvalitnú kapelu pre milovníkov melodic metalu, a tak môžeme tento rok ponúknuť až dvoch zahraničných headlinerov,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Okrem Captaina Jacka, Tomáša Klusa a Freedom Call sa v termíne 20. – 22. júla na holíčskom letisku predstavia aj čerství držitelia hudobných cien Anděl. Až štyri nominácie premenila na triumf mladá speváčka Lenny, ktorá je dcérou populárnej Lenky Filipovej a dominovala v kategóriách Speváčka roka, Album roka, Skladba roka a Videoklip roka. Cibula Fest bude tiež hostiť aj víťaza kategórie Skupina roku, ktorou je akustická kapela JELEN. Ďalšími, už skôr ohlásenými interpretmi sú Xindl X, Horkýže Slíže, InéKafe, Walda Gang, Chiki Liki Tu A, Dymytry, Fuera Fondo, Medial Banana a desiatky ďalších. Zastúpenie budú mať žánre rock, pop, metal, hip-hop, raggae, dance music a veľa ďalších.

Pre mladých je pripravená opäť COOL ARÉNA, ktorá je už na festivale osvedčenou zónou a vždy praská vo švíkoch. Prvým dňom festivalu tu bude pokračovanie projektu Onion Magic Story z minulého roku s programom elektronickej hudby, kde sa predstaví napr. popredný slovenský DJ EKG, DJ MILAN LIESKOVSKÝ a ďalší. Druhý deň bude v tejto aréne patriť Hip - Hopu s populárny českým zoskupením ATMO music, predstaví sa i raperka Sharkass, GR Team a ďalší poprední slovenskí a českí raperi.

Tretí deň v COOL ARÉNE obsadí žáner Ragaae, kde vystúpi napr. česká stálica tohto žánru Švihadlo, Ting, za slovenské farby Medial Banana Rida Radar, Simple Semple, Cifiman, N30akustika a ďalší.

Po prestávke sa tento rok na Cibula Fest vracia aj obľúbená Moto Zóna s Rock stage, ktorá bude oficiálnym medzinárodným motozrazom, na ktorom sa v rámci nového projektu „WORLD TRIBUTE SHOW” predstavia najväčšie svetové tribute - revivalové kapely zo zahraničia, ktoré sú zložené zo špičkových umelcov a zbierajú úspechy po celom svete. Revivalové skupiny U2, QUEEN, AC-DC, KISS, IRON MAIDEN, RAMMSTEIN a veľa ďalších, sú zárukou plnohodnotnej šou vrátane pestrých súťaží i pikantných sprievodných programom nie len pre motorkárov. Tento rok pribudne ďalší stage s názvom MUSICMAP TV s českým projektom Skuteční Liga, ktorá píše už 14 rokov svojej histórie a navštevuje popredné festivaly v Čechách a i jeden najväčších festivalov na svete Woodstock v Poľsku. Práve pre svoju vzrastajúcu popularitu si vybrali tento rok aj festival Cibula Fest.20.07.-22.07.2017 - 13:00 - Letisko HOLIC
Letisko HOLIC
Holíč
Staničná 13 908 51 HOLÍČ SLOVENSKÁ REPUBLIKA


Vstupné: od 20.00,-
Tip na dnes

 

NÁŠ TIP


Partneri

Najnovšie články