Pondelok, Meniny má Viliam, zajtra Vilma
Neznámy užívateľ  | Prihlásenie | Registrácia
xxx
Logo
Typ podujatia:   Mesto:   Dátum od:   Dátum do:   Èas od:    
         
Veľký kúpeľný ples v Kúpeľoch Brusno
Spoločenská udalosť, Brusno, 28.01.2017

Ples v Brusne i tento rok prinesie eleganciu a zábavu.
Veľký kúpeľný ples v Kúpeľoch Brusno sa s noblesou vracia so svojím 9. ročníkom. V sobotu 28. januára 2017 sa plesajúci hostia zabavia v nádhernej sále Kúpeľného domu Poľana a  svojou tvorbou sa o náladu postarajú slovenský herec, moderátor,  humorista a spevák Štefan Skrúcaný, mladá muzikálová speváčka  Natália Hatalová a talentovaná Zvolenčanka Jana Filová. O tanečné otvorenie plesu sa postarajú mladí tanečníci Nikola Petrová a Adrian Belko. Skvelé menu ponúkne gastronomický zážitok a nebude chýbať ani tombola s luxusnými výhrami.
Kúpeľný ples je vyhľadávanou udalosťou a schádzajú sa naň hostia s celého Slovenka. O každoročný zážitok sezóny sa stará tím ľudí na čele s riaditeľom kúpeľov Štefanom Hrčkom, ktorým sa podarilo v predchádzajúcich sezónach uviesť mená ako Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Vašo Patejdl, Makky Žbirka, Desmod a iní. Nie je nutné dlho čítať, príďte zažiť neopakovateľné.
Informácie a predaj vstupeniek nájdete na www.kupelebrusno.sk , https://www.facebook.com/plesbrusno/  a na tel. čísle 048/4311 511

 

 28.01.2017 - 19:00 - Kúpele Brusno, a.s. – Liečebný dom Poľana
Kúpele Brusno, a.s. – Liečebný dom Poľana
Brusno
Kúpeľná 1/2 976 62 Brusno
+421 48 43 11 511

www.kupelebrusno.sk

V srdci stredného Slovenska, v údolí Slovenského Rudohoria na úpätí severných svahov Vepra a v ústí doliny Peklo, ležia obklopené zamatovou vôňou ihličnatých lesov Kúpele Brusno. Ich jedinečná poloha len niekoľko kilometrov severovýchodne od Banskej Bystrice v zalesnenom údolí Horehronia v nadmorskej výške 424 m ponúka nerušené ticho, čistý vzduch a nezabudnuteľné prostredie v lone prekrásnej prírody. Okolité hory a štíty Nízkych Tatier zvádzajú pohľady na ich vysoké končiare. Kúpeľné miesto sa nachádza v oblasti s miernou, teplou a pomerne vlhkou podhorskou klímou.
Tip na dnes

 

NÁŠ TIP


Partneri

Najnovšie články